Mytí oken

Poskytujeme službu mytí oken v bytech a bytových domech, které jsou dostupné běžným způsobem(bez pomoci zdvihacího zařízení, nebo nutnosti zavěšení ze střechy) za velmi přijatelné ceny uvedené níže. Ceny jsou uvedeny bez sazby DPH (občané 15%, podnikatelé nebo firmy 21%), dopravy a poplatku za parkování

Druh oknaCena za m2, běžné znečištěníCena za m2, nadměrné znečištěníCena za m2, znečištění po řemeslnících
Plastové17,-25,-43,
Eurookno17,-25,-43,-
Špaletové17,-25,-43,-
ŠroubovanáNeposkytujemeNeposkytujemeNeposkytujeme
Cena dopravy po Praze je paušálně stanovena na sazbu 300,-(bez DPH), poplatky za parkování se řídí místní sazbou a jsou účtovány dle skutečně zaplaceného poplatku. Uvedené ceny jsou za m2 myté plochy a obsahují i mytí rámů a vnitřních i venkovních parapetů a obsahují veškeré potřebné mycí prostředky.

Příklad mytí plastových oken v panelákovém bytě 3+1 v Praze, v parkovací zóně se sazbou 60,-/hod. v množství do 4 oken a 1 balkonových dveří s předpokládanou dobou 1,5 hodiny. Celková cena za takovouto zakázku je 883,- bez DPH.

Pro stálé zákazníky nabízíme slevu ve výši 10% z ceny za m2. Sleva není poskytována z ceny za dopravu a z ceny poplatku za placené parkování.

V případě poskytování služby celým bytovým domům, nebo SVJ je cena stanovena individuálně na základě předchozí návštěvy a to dle četnosti a velikosti mytých oken.

Více informací o dopravě mimo Prahu a platebních možnostech naleznete v Ceníku služeb pod odkazem http://udrzbari.eu/cenik-sluzeb/